Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia nr 164413-2009 z dnia 28.09.2009r. na remont istniejącej nawierzchni przy budynku Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej przy ul. Mickiewicza 24 w Wadowicach – II etap

Wadowice: Remont istniejącej nawierzchni przy budynku Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej przy ul. Mickiewicza 24 w Wadowicach – II etap
Numer ogłoszenia: 164413 – 2009; data zamieszczenia: 28.09.2009

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA – Roboty budowlane

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 279082 – 2009r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Powiat Wadowicki, ul. Batorego 2, 34-100 Wadowice, woj. małopolskie, tel. 033 8734200, faks 033 8232433.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) OKREŚLENIE PRZEDMOTU ZAMÓWIENIA
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Remont istniejącej nawierzchni przy budynku Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej przy ul. Mickiewicza 24 w Wadowicach – II etap.
II.1.2) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy, który wykona roboty budowlane w zakresie II-go etapu polegające na: a) wykonaniu dolnej podbudowy z kruszywa naturalnego, b) wykonaniu górnej podbudowy z kruszywa łamanego, c) dokończeniu kanalizacji burzowej, d) ułożeniu krawężników i obrzeży, e) montażu i wstawieniu słupa oświetleniowego, f) wykonaniu mapy inwentaryzacji geodezyjnej wykonanej kanalizacji burzowej, g) wykonaniu próby szczelności kanalizacji. Zakres robót: 1. wykonanie dolnej podbudowy z kruszywa naturalnego, 2. wykonanie górnej podbudowy z kruszywa łamanego, 3. wykonanie kanalizacji burzowej między studzienkami D1÷D2 oraz D7÷D8, 4. ułożenie krawężników na ławie betonowej i obrzeży na podsypce cementowo- piaskowej z wypełnieniem spoin zaprawą cementową, 5. montaż i wstawienie słupa oświetleniowego wraz z oprawą oświetleniową, 6. wykonanie mapy inwentaryzacji geodezyjnej wykonanej kanalizacji burzowej, 7. wykonanie próby szczelności kanalizacji, 8. płatny nadzór Zakładu Energetycznego. 2.1. Na 14 dni przed przystąpieniem do prac ziemnych Wykonawca winien zgłosić się osobiście w Posterunku Energetycznym w Wadowicach celem ustalenia warunków prowadzenia robót oraz odpłatnego nadzoru. Za ewentualne uszkodzenie urządzeń energetycznych podczas wykonywania prac odpowiada Wykonawca. 2.2. Roboty winny być prowadzone częściowo ręcznie, częściowo mechanicznie z zachowaniem obowiązujących przepisów. Wody opadowe z powierzchni działki będą odprowadzone do istniejącej kanalizacji deszczowej. Zamawiający dopuszcza prowadzenie robót w systemie wielozmianowym. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z projektem budowlanym, zasadami wiedzy technicznej, sztuką budowlaną, Polskimi Normami i obowiązującymi przepisami prawa oraz do oddania przedmiotu zamówienia Zamawiającemu w uzgodnionym terminie. Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość robót, za zgodność robót z dokumentacją projektową, poleceniami nadzoru inwestorskiego, przedstawiciela zamawiającego.
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.11.12.30-9, 45.23.24.11-6.
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 327375.27 PLN.

SEKCJA IV: PROCEDURA
IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
• Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie

SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Remont istniejącej nawierzchni przy budynku Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej przy ul. Mickiewicza 24 w Wadowicach – II etap
V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 24.09.2009.
V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 2.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
• Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne PROTE Michał Kowalski, ul. Konwaliowa 32, 34-116 Spytkowice, kraj/woj. małopolskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
• Cena wybranej oferty: 82963,64
• Oferta z najniższą ceną: 82963,64 oferta z najwyższą ceną: 82963,64