Zgłoś chęć pomocy dla Domu Pomocy Społecznej im. św. Brata Alberta w Izdebniku!

Zgłoś chęć pomocy dla Domu Pomocy Społecznej im. św. Brata Alberta w Izdebniku!
Z powodu coraz większej liczby potwierdzonych przypadków koronawirusa w naszym regionie od 3 października powiat wadowicki znajduje się w tzw. żółtej strefie sanitarnej. Nikt nie umie przewidzieć dalszego rozwoju wydarzeń. Aby nie doszło do sytuacji, w której osoby pozostające w naszych domach pomocy społecznej będą pozbawione opieki, przygotowaliśmy specjalną platformę. Mogą na niej zarejestrować się wszyscy chętni do niesienia pomocy w tego typu placówkach.
Na chwilę obecną szczególnego wsparcia potrzebują mieszkanki i personel Domu Pomocy Społecznej im. św. Brata Alberta w Izdebniku. To miejsce na mapie naszego powiatu szczególnie dotknięte przez pandemię koronawirusa Covid-19. Poszukujemy osób, które mogłyby od zaraz wesprzeć w opiece nad mieszkankami tych pracowników, którzy jeszcze pozostali na swoich stanowiskach pracy.
– Kogo szukamy? Przede wszystkim medyków, ratowników medycznych, studentów, ale także wszystkich osób, które choć nie mają wykształcenia medycznego, są chętne do pracy i po krótkim przeszkoleniu będą w stanie pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują – wyjaśnia wicestarosta Beata Smolec.
Chcesz pomóc – zadzwoń: 602 285 293, albo wejdź na stronę i zarejestruj się:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdPsxMfvT-NNd00YuC5xguTicgHKFZaMXGLj8HyV4RIvCSTYQ/viewform  – oddzwonimy
Czekamy na Twoją pomoc!