Stypendia Prezesa Rady Ministrów wręczone

Aż 18 uczniów ze szkół Powiatu Wadowickiego odebrało w dniu 3 grudnia 2013 r. stypendia Prezesa Rady Ministrów. W budynku „Starego Kina” w Kalwarii Zebrzydowskiej zebrali się nagrodzeni uczniowie z powiatów: oświęcimskiego, suskiego oraz wadowickiego.
Wśród przybyłych gości byli obecni m.in. Małopolski Wicekurator Oświaty – Grzegorz Baran, Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Wadowicach – Elżbieta Kowalczyk, Wicestarosta Wadowicki – Marta Królik oraz przedstawiciele władz samorządowych i pedagogów.
Stypendia uzyskali uczniowie z: I Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Marcina Wadowity w Wadowicach, Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Nr 1 w Wadowicach, IV Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr 1 Wadowicach, II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr 2 w Wadowicach, II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr 2 w Wadowicach, Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 2 w Wadowicach, Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wadowicach, II Liceum Profilowanego w Zespole Szkół Nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wadowicach, III Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera Wadowicach, Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie, Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Andrychowie, Technikum Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Zespole Szkół Nr 2 w Andrychowie, Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej, Technikum w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej, I Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej, Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy, Technikum Żywienia i Gospodarstwa w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy, Niepublicznego Technikum w Wadowicach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Wadowicach oraz Niepublicznego Technikum w Andrychowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Andrychowie.
Podczas uroczystości uhonorowano również 14 stypendystów Prezesa Rady Ministrów z powiatu oświęcimskiego oraz 9 z powiatu suskiego, a także stypendystów Ministra Edukacji Narodowej – dwóch z powiatu oświęcimskiego i trzech z powiatu suskiego.
foto: Delegatura Kuratorium Oświaty w Wadowicach.