Najlepsi koszykarze w powiecie

Reprezentanci Zespołu Szkół Nr 2 im. ks. Stanisława Staszica w Wadowicach wygrali Powiatowy Finał Licealiady w koszykówce chłopców rozegrany 10 lutego 2012 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Marcina Wadowity w Wadowicach uzyskując awans do finału rejonowego.
W turnieju uczestniczyli zawodnicy Zespołu Szkół Nr 2 w Wadowicach (ZS Nr 2), Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wadowicach (ZSO), Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie (LO) oraz Zespołu Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej (ZS KEN). Rozegrano półfinały oraz mecz o III miejsce i finał. Wszystkie mecze trwały cztery kwarty po 8 minut. Zwycięzcy reprezentować będą Powiat Wadowicki w finale rejonowym w którym zmierzą się ze najlepszymi zespołami z powiatów chrzanowskiego ,olkuskiego i oświęcimskiego.
Skład zwycięskiej drużyny: Michał Stopka, Karol Kosiński, Karol Maciąga, Patryk Zarzycki, Zbigniew Gołąb, Przemysław Domasik, Hubert Soja, Konrad Brusik, Michał Bańdura, Marcin Koźbiał

Półfinały:
ZS Nr 2 – LO 83:21