XXXV Rajd Zimowy

Ponad 600 uczestników – uczniów szkół nie tylko z terenu Powiatu Wadowickiego – wzięło udział w jubileuszowym XXXV Rajdzie Zimowym po Ziemi Andrychowskiej zorganizowanym przez Oddział Zakładowy PTTK „Andropol” i Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie w dniu 10 lutego 2012 r.
Po Rajdzie jego uczestnicy zgromadzili się w Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie gdzie przeprowadzono konkursy: krajoznawczy, piosenki turystycznej, pierwszej pomocy oraz sprawności.
Zakończenie imprezy zgromadziło liczne grono znakomitych gości, m.in.: Posła na Sejm Marka Polska, Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Sebastiana Ramendę, Burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka oraz Zastępcę Burmistrza ds. Społecznych Agnieszkę Perończyk-Adamek. Wręczyli oni zwycięzcom konkursów pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane m.in. przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach.
Wyniki konkursów:

Konkurs krajoznawczy: