Mobilne stanowisko ZIP w Powiatowej Przychodni Specjalistycznej w Wadowicach

ZZOZ w Wadowicach zaprasza mieszkańców Powiatu Wadowickiego do założenia konta w ZIP bez konieczności wizyty w oddziale lub delegaturach Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego  Narodowego Funduszu Zdrowia.
ZIP – Zintegrowany Informator Pacjenta, jest ogólnopolskim serwisem udostępniającym zarejestrowanym użytkownikom historyczne dane o ich leczeniu i finansowaniu leczenia, gromadzone od 2008 r. przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
Rejestrując się w ZIP zyskuje się:
• Szybki dostęp do informacji o prawie do swoich świadczeń zdrowotnych,
• Wiedzę o leczeniu i udzielonych świadczeniach oraz o przepisanych lekach,
• Informację o kwotach, które zostały przekazane na sfinansowanie leczenia.
Pracownicy Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Krakowie będą czekać na mieszkańców Powiatu Wadowickiego na parterze Powiatowej Przychodni Specjalistycznej przy ul. Karmelickiej 5 w Wadowicach w dniach 17 – 18 lutego 2014 r. w godzinach od 10:00 do 14:00.
Aby otrzymać dostęp do konta w portalu ZIP wystarczy przyjść z dowodem osobistym lub paszportem, podpisać wniosek, odebrać login i hasło.