Konkurs na stanowisko Zastępcy Dyrektora ZZOZ ds. Lecznictwa

ZASTĘPCY DYREKTORA ds. LECZNICTWA
Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach
34-100 Wadowice, ul. Karmelicka 5

Kandydaci ubiegający się o stanowisko zastępcy dyrektora ds. lecznictwa muszą spełniać wymogi określone w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz. U. Nr 151, poz.896).

Kandydaci zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 19 sierpnia 1998 roku w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w publicznych zakładach opieki zdrowotnej, składu komisji konkursowej oraz ramowego regulaminu przeprowadzania konkursu (Dz. U. z 1998 r. Nr 115, poz. 749 z późn. zm.), winni złożyć następujące dokumenty:
1.    podanie o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem,
2.    dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania danego stanowiska tj.:
tytuł zawodowy lekarza i tytuł specjalisty lub specjalizacja II stopnia w dziedzinie medycyny oraz co najmniej ośmioletni staż pracy w zawodzie,
3.    udokumentowany  przez kandydata przebieg pracy zawodowej,
4.    świadectwa pracy z okresu ostatnich 3 lat, w razie, gdy stosunek pracy został rozwiązany lub wygasł,
5.    inne dokumenty potwierdzające dorobek i kwalifikacje zawodowe kandydata,
6.    aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku kierowniczym,
7.    oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie oraz, że nie toczy się przeciwko kandydatowi postępowanie karne,
8.    oświadczenie o niepodleganiu określonym w przepisach prawa ograniczeniom lub zakazom zajmowania stanowiska z-cy dyrektora zakładu opieki zdrowotnej,
9.    oświadczenie, że kandydat nie był karany zakazem zajmowania stanowisk kierowniczych oraz stanowisk związanych z dysponowaniem środkami publicznymi,
10.    pisemne oświadczenie kandydata o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poźn. zm.).

Do zgłoszenia kandydat powinien dołączyć informacje o sposobie kontaktowania się z nim,
w szczególności adres do korespondencji oraz numer telefonu stacjonarnego, komórkowego, fax. lub email, pod którymi możliwy jest bezpośredni kontakt z kandydatem.

Dokumenty należy przesłać lub złożyć osobiście w zamkniętych kopertach z umieszczonym imieniem
i nazwiskiem, adresem zwrotnym oraz dopiskiem „Konkurs na stanowisko Z-cy Dyrektora ds. Lecznictwa Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach” w terminie do 20 lutego 2012 r. do godz. 15:30 na adres: Starostwo Powiatowe w Wadowicach, ul. Batorego 2, 34-100 Wadowice.
Rozpatrzenie zgłoszonych kandydatur nastąpi w terminie 30 dni od upływu terminu nadsyłania ofert.
O terminie i miejscu posiedzenia Komisji Konkursowej kandydaci zostaną powiadomieni pisemnie.