Najlepsze koszykarki wyłonione

Uczennice Zespołu Szkół Nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wadowicach (ZS Nr 3)zdobyły Mistrzostwo Powiatu Wadowickiego w koszykówce kobiet, zwyciężając w Licealiadzie rozegranej 20 stycznia 2012 r. w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Reprezentacja ZS Nr 3 pokonała ekipy Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Andrychowie (LO Andrychów) i Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej (ZSiPO).
Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowane przez Zarząd Powiatu w Wadowicach. Zawody zostały rozegrane w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego dzieci i młodzieży Szkolnego Związku Sportowego.
Zawodniczki z Wadowic będą reprezentować Powiat w zawodach rejonowych, gdzie zmierzą się z mistrzyniami z powiatów chrzanowskiego, olkuskiego i oświęcimskiego. Zwycięzca tego turnieju awansuje do finału wojewódzkiego.
Zespołu Szkół Nr 3 w Wadowicach wystąpił w składzie: Paulina Bernat, Alicja Józefowska, Marcelina Kleszcz, Patrycja Kromka, Kamila Kwiatek, Angelika Małecka, Karolina Małecka, Ewelina Matyjasik, Agnieszka Michalik, Monika Odrzywolska, Barbara Roman, Sabina Seweryn.