Kondolencje

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci śp. Haliny Mydlarz – wieloletniego pracownika Starostwa Powiatowego w Wadowicach. W naszej pamięci Pani Halinka zapisze się jako rzetelny pracownik, dobry człowiek i oddany przyjaciel.

Mężowi, dzieciom i całej rodzinie Zmarłej składamy wyrazy najgłębszego współczucia. Wiemy, że wobec ogromnej straty, która Państwa dotknęła, niełatwo znaleźć słowa pocieszenia. Prosimy jednak przyjąć zapewnienie o naszej pamięci i modlitwie.

Przewodnicząca Rady Powiatu Zofia Kaczyńska wraz z radnymi
Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas
Wicestarosta Beata Smolec
Pracownicy Starostwa Powiatowego w Wadowicach

Msza święta żałobna za duszę śp. Haliny Mydlarz zostanie odprawiona w sobotę, 18 lutego 2023 r. w kościele parafialnym w Inwałdzie o godz. 14.00. Różaniec w intencji Zmarłej odbędzie się pół godziny przed liturgią, czyli o godz. 13.30.