IV Edycja Reaktywacji Muzyki Miasta

W dniach 25 – 26 kwietnia 2014 r. w Andrychowie odbędzie się IV Edycja Reaktywacji Muzyki Miasta. Impreza ma na celu wspieranie kultury artystycznej “ulicy”, oraz promowanie młodych talentów.
25 kwietnia 2014r (piątek) na deskach Domu Kultury w Andrychowie, po raz czwarty, odbędzie się koncert Reaktywacji Muzyki Miasta. Na scenie wystąpi popularny raper: Łukasz MAŁPA Małkiewicz, oraz najgłośniejszy w ostatnim czasie duet podziemnych raperów QUEBONAFIDE & ERIPE.
Ważnym elementem koncertu są występy zespołów support’owych, wyłonionych z konkursu. Zagrają: Igrekzet x NoTime, K3rmit i Panda Squad. Do tańca publikę będzie rozgrzewać grupa taneczna: Strefa CReW.
W drugi dzień imprezy, czyli 26 kwietnia (sobota), odbędą się warsztaty tańca. Zaproszeni choreografowie przeprowadzą zajęcia z technik: Modern Jazz, Breakdance i Street Dance.
Gościem specjalnym treningów, będzie Piotr Hamryszak – uczestnik wielu krajowych i zagranicznych warsztatów, obecny na imprezach i turniejach w gronie najlepszych tancerzy z całego świata.
Akcję promują muzycy: reggae’owa wokalistka Netka oraz raper El Grego. Imprezę wspiera i współorganizuje Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie.

PLAN

25 kwietnia, piątek (KONCERTY):
– Taniec: Strefa CReW
– Supporty: Igrekzet x NoTime, K3rmit, Panda Squad
– Quebonafide& Eripe
– MAŁPA + Jinx, Dj Chwiał ( The Returners)

(Bilety: 25zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu imprezy)
Bilety można kupić w:
MDK Andrychów (ul Szewska 7)
Sklepie muzycznym "Mikrus" Andrychów ( ul. Legionów 4 )
Oraz na stronie: TICKETPRO.PL

26 kwietnia, sobota (WARSZTATY TAŃCA):
-Modern Jazz
-Breakdance
-Street Dance
( Cena udziału w pojedynczym warsztacie: 5 zł)*

Więcej informacji na profilu akcji: www.facebook.com/ReaktywacjaMuzykiMiasta
i na stronie Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie: www.kultura.andrychow.eu.