Co ośmioklasistom oferują szkoły powiatowe? Część V – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy

ZS CKU w Radoczy ma bogatą ofertę edukacyjną

O robotyce jeszcze kilkadziesiąt lat temu można było przeczytać tylko w powieściach science fiction, a dzisiaj tę dziedzinę wiedzy efektywnie wykorzystuje wiele znanych polskich i zagranicznych firm. Właśnie dlatego Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy zdecydował się na otwarcie nowego kierunku kształcenia – technik robotyki. Jego absolwenci będą doskonale przygotowani np. do obsługi, programowania i eksploatacji robotów przemysłowych, organizowania i wykonywania prac związanych z diagnostyką układów robotów przemysłowych oraz do planowania zadań związanych z produkcją zrobotyzowaną. Przy dzisiejszym ekspansywnym rozwoju nowoczesnych technologii, z pewnością nie zabraknie więc dla nich ofert pracy.

Ale to nie jedyna mocno nakierowana na przyszłość propozycja tej placówki. Absolwenci szkół podstawowych, którzy wybiorą szkołę w Radoczy, mogą kształcić się także m.in. na kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej, który znakomicie przygotuje młodych ludzi do pracy w drukarniach, studiach DTP, agencjach reklamowych, a także otworzy drogę na studia w zakresie nauk informatycznych i poligraficznych.

Dwie wymienione wyżej propozycje, to oczywiście nie wszystko, co ZS CKU ma do zaproponowania absolwentom szkół podstawowych. Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik logistyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, kierowca mechanik oraz mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych – to kolejne kierunki, które znajdują się w ofercie szkoły.

oferta eduakcyjna ZS CKU w Radoczy

oferta eduakcyjna ZS CKU w Radoczy

Szczegóły – także te dotyczące procesu rekrutacji – znajdą Państwo tutaj

Zapraszamy także na profil szkoły na FB
https://www.facebook.com/zsckuRadocza