Życzenia władz Powiatu Wadowickiego z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego

Z okazji dzisiejszego Święta Samorządu Terytorialnego, pragniemy złożyć wszystkim Radnym i Pracownikom Samorządowym z naszego regionu serdeczne gratulacje i szczere wyrazy uznania za dotychczasowe osiągnięcia w działalności na rzecz rozwoju Powiatu Wadowickiego.

Dzięki swojemu zaangażowaniu, trosce i codziennej ciężkiej pracy przyczyniacie się Państwo do inicjowania i wdrażania pozytywnych zmian w naszej Małej Ojczyźnie. Serdecznie za to dziękujemy. Zapewniamy o naszym szacunku dla Państwa kompetencji, niespożytej energii oraz wielkiej determinacji w zmienianiu regionu na lepsze. Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami zrealizujemy marzenie o Powiecie Wadowickim jako miejscu bogatym swoimi tradycjami i historią, a nade wszystko atrakcyjnym zarówno dla przedsiębiorców i turystów, jak i naszych mieszkańców.

Jednocześnie życzymy niesłabnącego zapału i wytrwałości w realizacji ambitnych celów zawodowych, wszelkiej pomyślności w niezmiernie ważnej i odpowiedzialnej służbie, jak również sukcesów i radości w życiu osobistym.

Łączymy wyrazy najwyższego szacunku

Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach Zofia Kaczyńska