Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia nr 136921-2011 z dnia 13.05.2011r. na Realizację projektu technicznego osnowy wysokościowej III i IV klasy dla gmin: Brzeźnica, Spytkowice, Lanckorona oraz części gmin: Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Stryszów i Tomice

Wadowice: Realizacja projektu technicznego osnowy wysokościowej III i IV klasy dla gmin: Brzeźnica, Spytkowice, Lanckorona oraz części gmin: Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Stryszów i Tomice
Numer ogłoszenia: 136921 – 2011; data zamieszczenia: 13.05.2011
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA – Usługi
Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 112373 – 2011r.
Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.
SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY
I. 1) NAZWA I ADRES: Powiat Wadowicki, ul. Batorego 2, 34-100 Wadowice, woj. małopolskie, tel. 033 8734200, faks 033 8232433.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.
SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Realizacja projektu technicznego osnowy wysokościowej III i IV klasy dla gmin: Brzeźnica, Spytkowice, Lanckorona oraz części gmin: Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Stryszów i Tomice.
II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.
II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac geodezyjno- kartograficznych dotyczących realizacji projektu technicznego osnowy wysokościowej III i IV klasy dla gmin: Brzeźnica, Spytkowice, Lanckorona oraz części gmin: Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Stryszów i Tomice w powiecie wadowickim. Zakres prac obejmuje: – pobranie danych z zasobu Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Wadowicach oraz analiza możliwości i zakresu wykorzystania istniejącego projektu technicznego osnowy wysokościowej III i IV klasy; – pobranie danych z Centralnego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Warszawie; – stabilizacja punktów (reperów); – pomiar różnic wysokości wzdłuż elementów tworzących sieć; – analityczne opracowanie i analiza uzyskanych wyników pomiarów; – skompletowanie dokumentacji technicznej z wykonanych prac i przekazanie operatu pomiarowego do PODGiK.
II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 71.35.40.00-4.
SEKCJA III: PROCEDURA
III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony
III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
•    Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie
SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA
Część NR: 1
Nazwa: Realizacja projektu technicznego osnowy wysokościowej III i IV klasy dla gmin: Brzeźnica, Spytkowice, Lanckorona oraz części gmin: Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Stryszów i Tomice
IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 10.05.2011.
IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 5.
IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.
IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
•    GEOSAT Kraków sp. z o.o., ul. Łukasiewicza 3/325, 31-429 Kraków, kraj/woj. małopolskie.
IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): 162602,00 PLN.
IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ
•    Cena wybranej oferty: 183270,00
•    Oferta z najniższą ceną: 183270,00 / Oferta z najwyższą ceną: 263220,00