Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji przypadającego dzisiaj Dnia Edukacji Narodowej pragniemy podziękować wszystkim Nauczycielom, Pedagogom i Pracownikom Oświaty za Wasze zaangażowanie w pracę, za życzliwość i serdeczność, którymi niezmiennie obdarzacie uczniów. Dziękujemy także za to, że jesteście twórczy i kreatywni, pełni pomysłów i ciekawych inicjatyw. To dzięki Państwa pracy edukacja w Powiecie Wadowickim stoi na najwyższym poziomie.

W dniu Waszego święta pragniemy złożyć serdeczne życzenia nieustającej satysfakcji z wykonywania tego trudnego zawodu. Życzymy, aby nigdy nie tracili Państwo entuzjazmu i zapału do swojej pracy a Wasi wychowankowie potrafili ją należycie docenić i szanować. Życzymy również dużo sił, zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach Zofia Kaczyńska

Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas