Życzenia od władz Powiatu Wadowickiego z okazji prawosławnych Świąt Wielkanocnych/Вітання з Великоднем від керівництва Вадовицького повіту

życzenia z okazji prawosławnej Wielkanocy

Вітання з Великоднем від керівництва Вадовицького повіту

Шановні Пані та Панове!

З нагоди православних Великодніх Свят хочемо висловити вам наші найщиріші вітання!

Це особливий час перемоги життя над смертю, любові над ненавистю. Нехай ці святкові дні принесуть вам спокій і позволять з впевненістю дивитися в майбутнє. Нехай в ваших серцях буде мир, любов, а перед усім віра, що наступні Свята ви зможете провести в рідному домі на квітучій Батьківщині.

Будьмо разом, ділімося добром та підтримкою.

Спокійних свят Світлого Воскресіння Христова!

Голова Ради Повіту в Вадовицях Zofia Kaczyńska
Староста Вадовицький Eugeniusz Kurdas
Віце Староста Beata Smolec

***

Szanowni Państwo, nasi Drodzy Goście z Ukrainy!
Z okazji prawosławnych świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia!
Przeżywamy czas zwycięstwa życia nad śmiercią, miłości nad nienawiścią. Niech te dni przyniosą Wam ukojenie i pozwolą z ufnością spojrzeć w przyszłość. Niech w Waszych sercach nie zabraknie pokoju, miłości a przede wszystkim wiary w to, że następne święta będziecie Państwo mogli spędzić na własnej ziemi, we własnej Ojczyźnie.
Bądźmy razem, dzielmy się dobrem i wspierajmy nawzajem.
Zdrowych i spokojnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego!
Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach Zofia Kaczyńska
Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas