Znają Powiat Wadowicki

W Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie  w Andrychowie 12 grudnia 2011 r. odbył się finał V Konkursu Krajobrazowego „Znam Powiat Wadowicki” organizowanego przez Oddział Zakładowego PTTK przy AZPB "Andropol" S.A. i Zarząd Powiatu w Wadowicach.
W finale udział wzięło 18 reprezentantów szkół ponagimnazjalnych wyłonionych z grona prawie 200 uczniów w eliminacjach szkolnych. O wysoki poziom uczestników konkursu zadbali ich opiekunowie. Konkurs zorganizowano pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP Marka Polaka i Zarządu Powiatu w Wadowicach. Zarząd Powiatu ufundował nagrody dla zwycięzców, które wręczyli Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sebastian Ramenda oraz p.o. Kierownika Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu w Starostwa Powiatowego Paweł Paździora.

Laureaci V Konkursu Krajobrazowego „Znam Powiat Wadowicki”

Indywidualnie:
1.    Ewelina Korzeniowska (ZS Nr 3 w Wadowicach) – 46 pkt.
2.    Dawid Chachulski (ZS Nr 2 w Wadowicach) – 45 pkt.
3.    Mariusz Brudny (LO w Andrychowie) – 43 pkt.

Drużynowo:
1.    LO w Andrychowie – 117 pkt.
2.    ZS Nr 3 w Wadowicach – 115 pkt.
3.    ZS Nr 2 w Wadowicach – 108 pkt.