Władze Powiatu Wadowickiego z życzeniami na Święta Bożego Narodzenia

zyczenia bożonarodzeniowe

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby w Państwa domach zagościły radość, spokój i dostatek. Niech ten wyjątkowy czas obfituje w radosne chwile spędzone w gronie najbliższych. Niech przyniesie odpoczynek od codziennych zmartwień i trosk. Na Nowy Rok życzymy Państwu spełnienia najskrytszych marzeń, zdrowia i wszelkiej pomyślności, zarówno na polu zawodowym, jak i osobistym.

Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach – Zofia Kaczyńska
Starosta Wadowicki – Eugeniusz Kurdas
Wicestarosta – Beata Smolec

***

Jednocześnie już dziś z całego serca dziękujemy mieszkańcom naszego powiatu, parlamentarzystom, samorządowcom, duchownym, przedstawicielom urzędów i instytucji, organizacji pozarządowych, mediów oraz firm za wszystkie przesłane na nasze ręce i wypowiedziane osobiście życzenia bożonarodzeniowe. Każdy z tych gestów pamięci sprawił nam radość i stanowi dla nas wielką motywację do dalszej służby na rzecz mieszkańców naszego regionu.