Szopka bożonarodzeniowa inaczej

wręczenie nagród w konkursie plastycznym zorganizowanym przez ZSS w Wadowicach

Mają i talent, i wyobraźnię! Zdecydowanie zasłużyli więc na nagrodzenie! Mowa o uczestnikach zorganizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych w Wadowicach Powiatowego Konkursu Plastycznego „Szopka Bożonarodzeniowa inaczej”. Swoim patronatem wydarzenie objął  starosta Eugeniusz Kurdas.

Konkurs skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym posiadających orzeczenia o niepełnosprawności i przebywających w placówkach na terenie naszego powiatu. Pierwsze miejsce w artystycznych zmaganiach zajął uczeń z Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kalwarii Zebrzydowskiej, drugie – grupa uczniów z SOSW w Kaczynie a trzecie – wychowanka Przedszkola Nr 3 w Wadowicach. Wyróżnienie w konkursie przyznano dzieciakom z Przedszkola Nr 5 w Wadowicach.

Dyplomy i nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach oraz ZSS w Wadowicach laureatom wręczyła dyrektor wadowickiej placówki Dominika Żak. Spotkanie podsumowujące wydarzenie uświetnił krótki występ artystyczny uczniów szkoły z klasy Ia, IIa, I i II Pdp oraz wspólne śpiewanie kolęd.