Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy

Dni otwarte, warsztaty dla poszukujących pracy, spotkania z doradcami zawodowymi, czaty z ekspertami, prezentacje nowoczesnych rozwiązań w zakresie obsługi bezrobotnych i poszukujących pracy – w sumie ponad 50 wydarzeń zaplanowano od 21 do 25 stycznia w ramach Tygodnia  z Małopolskimi Urzędami Pracy.
W ramach ww. wydarzenia Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach (w dniu 22.01.2013 r.) oraz Filia w Andrychowie (w dniu 21.01.2013 r.) zaprasza mieszkańców powiatu do udziału w dniach otwartych, podczas których będzie można szczegółowo zapoznać się z funkcjonowaniem Urzędu oraz skorzystać z porad przedstawiciela Państwowej Inspekcji Pracy, specjalisty z zakresu rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy oraz przedstawicieli Wojskowej Komendy Uzupełnień.
Zainteresowani będą mogli skorzystać z konsultacji z pracownikami PUP, przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego oraz instytucji realizujących wsparcie doradcze i finansowe w zakresie przydatnych informacji dotyczących zakładania własnej firmy.
Własne predyspozycje zawodowe jako baza do kariery to temat porady grupowej dla osób bezrobotnych organizowanej w dniu 23.01.2013 r. w PUP Wadowice Filia w Andrychowie oraz 24.01.2013 r. w PUP Wadowice.
Szczegółowy program dostępny jest na stronach:
www.up.wadowice.pl
www.pociagdokariery.pl