Tegoroczne Trzy Zapory – nietypowe, ale udane

Mimo ograniczeń liczby uczestników, które wymusiły obostrzenia związane z pandemią koronawirusa z Wuhan,  i tak było dużo emocji i jeszcze więcej radości. Ponad 100 osób z czterech województw (małopolskiego, śląskiego, łódzkiego i mazowieckiego) uczestniczyło w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego "Trzy Zapory" na rzece Sole na trasie Żywiec – Oświęcim (26 – 28.06). Organizację imprezy wsparło m.in. Starostwo Powiatowe w Wadowicach.

Spływ należy do prestiżowego cyklu Grand Prix PZKaj. W tym roku zorganizowany został po raz 54., co uczyniło go jednym z najstarszych spływów kajakowych, ujętych w Kalendarzu Komisji Kajakarstwa dla Wszystkich PZK. Jak co roku wydarzenie stanowiło okazję nie tylko do sportowej rywalizacji, ale i bliższego poznania naszego regionu oraz zacieśnienia więzi między uczestnikami.

Podziękowania należą się organizatorom oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli przygotowanie spływu. Więcej informacji m.in. na profilu na facebooku: https://www.facebook.com/TKKF.MOTOR.ANDRYCHOW/

Tegoroczne Trzy Zapory – nietypowe, ale udane