Szkolenia dla rolników z małopolski

zmiana terminu dyżuru apteki w Andrychowie

Starostwo Powiatowe w Wadowicach, informuje, że Fundacja Aeris Futuro organizuje cykl szkoleń online dla Rolników z Małopolski, pod nazwą ,,Sposoby wspomagające zatrzymanie wody na terenach rolniczych. Co zrobić by skutecznie walczyć z suszą? Gdzie szukać źródeł dofinansowania?’’. Szczegółowa Agenda szkoleń poniżej.

***

SPOSOBY WSPOMAGAJĄCE ZATRZYMANIE WODY NA TERENACH ROLNICZYCH. CO ROBIĆ BY SKUTECZNIE WALCZYĆ Z SUSZĄ? GDZIE SZUKAĆ ŹRÓDEŁ DOFINANSOWANIA?

CYKL SZKOLENIOWY ONLINE DLA ROLNIKÓW Z MAŁOPOLSKI

KIEDY: 22.11, 25.11, 29.11, 2.12, 6.12 | godz. 18:30 – 20:00

Fundacja Aeris Futuro zaprasza rolników z województwa małopolskiego lub działających na terenie tego województwa na bezpłatny cykl szkoleń online poświęcony technikom rolniczym przeciwdziałającym skutkom suszy i sprzyjającym zatrzymaniu wody w glebie, a także tematowi źródeł dofinansowań, jakie można pozyskać na ich wdrażanie.

Na cykl składa się pięć szkoleń tematycznych:

1. Wprowadzenie do zagadnienia wody w gospodarstwie rolnym
  2. Agroleśnictwo i zadrzewienia
  3. Osłona gleby i uprawy
  4. Próchnica źródłem życia
  5. Intensywny rotacyjny wypas kwaterowy

Wszystkie spotkania odbędą się w formie online. Ilość miejsc ograniczona!

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy się zarejestrować wypełniając FORMULARZ w linku poniżej:

Po zakończeniu szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymają broszurę informacyjną pt. Techniki rolnicze przeciwdziałające skutkom suszy w formie elektronicznej.