Spotkanie wielkanocne mieszkańców Domów Pomocy Społecznej

W dniu 12 kwietnia w Domu Pomocy Społecznej Sióstr Nazaretanek w Wadowicach odbyło się spotkanie wielkanocne dla mieszkańców domów pomocy społecznej z powiatu wadowickiego i oświęcimskiego. Wśród gości byli obecni: Starosta Jacek Jończyk i Wicestarosta Marta Królik, Dyrektor PCPR z pracownikami, Dyrektorzy Domów Pomocy Społecznej wraz z Pracownikami i Mieszkańcami z Wadowic, Zebrzydowic, Izdebnika i Zatora, Dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Radoczy oraz Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Wadowicach wraz z Pracownikami i Użytkownikami.
Spotkanie rozpoczęła Eucharystia sprawowana w kaplicy Sióstr Nazaretanek odprawiona przez: Ks. Andrzeja Lichosyta – Dyrektora DPS Caritas z Zatora i O.Grzegorza Irzyka OCD z Wadowic, który wygłosił słowo Boże.
Po Mszy św. została przedstawiona prezentacja multimedialna o Najświętszej Rodzinie z Nazaretu.
W drugiej części spotkania było wspólne świętowanie w miłej rodzinnej atmosferze przy stole wielkanocnym.