Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii – kampania informacyjno-edukacyjna

Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii – kampania informacyjno-edukacyjna

Starostwo Powiatowe w Wadowicach realizuje kampanię informacyjno-edukacyjną dotyczącą odnawialnych źródeł energii. W jej ramach przedstawiamy kolejną możliwość pozyskania dofinansowań, jakie oferuje Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej a mowa o programie „Agroenergia”.

Agroenergia – to dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła dedykowane dla rolników. Program rządowy dysponuje budżetem 200 mln zł, więc warto pochylić się nad pozyskaniem dotacji już teraz. Branża fotowoltaiczna rozwija się dynamicznie i stała się bardzo popularna wśród właścicieli domów jednorodzinnych i firm, co jest dowodem na jej opłacalność. Zachęcamy do zapoznania się z załączonym poniżej materiałem, w którym znajdą Państwo najważniejsze informacje na temat omawianego programu.

Działanie prowadzone jest w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej realizowanej w ramach projektu LIFE IP EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego” LIFE IP EKOMAŁOPOLSKA / LIFE 19 IPC/ PL/000005.

Pliki do pobrania: