Kondolencje

śp. Paweł Szczepańczyk

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci śp. mł. bryg. w st. spocz. Pawła Szczepańczyka.

Paweł Szczepańczyk był wieloletnim funkcjonariuszem Państwowej Straży Pożarnej, zajmował m.in. stanowiska dowódcy zmiany i dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Andrychowie a także zastępcy komendanta powiatowego PSP w Wadowicach.

Msza święta żałobna zostanie odprawiona w kościele pw. Najdroższej Krwi Pana Naszego Jezusa Chrystusa w Kętach Podlesiu w dniu 29.07.2022 roku (piątek) o godz. 15.00 (przed nabożeństwem – modlitwa różańcowa o godz. 14.30). Po liturgii nastąpi odprowadzenie Zmarłego na cmentarz komunalny w Kętach.

Rodzinie i wszystkim bliskim śp. Pawła Szczepańczyka składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia.

Przewodnicząca Rady Powiatu – Zofia Kaczyńska
Starosta Wadowicki – Eugeniusz Kurdas