Przewozy użyteczności publicznej na terenie powiatu wadowickiego – kolejne linie ruszają od 6 i 13 lutego 2023 r.

Informujemy, iż od dnia 6 lutego 2023 r. Starostwo Powiatowe w Wadowicach uruchamia kolejne linie użyteczności publicznej na trasach:
1) Wadowice – Zygodowice – Spytkowice;
2) Wadowice – Bachowice – Miejsce.

W przypadku obu tras dzienna liczba kursów realizowanych:
a) w dni powszednie od poniedziałku do piątku wynosi: 10
b) w soboty wynosi: 4
c) w niedziele i święta wynosi: 2

Ponadto, dnia 13 lutego 2023 r. zostanie uruchomiona linii użyteczności publicznej na trasie:
Wadowice – Wyźrał – Brzeźnica

W przypadku ww. trasy dzienna liczba kursów realizowanych:
a) w dni powszednie od poniedziałku do piątku wynosi: 10
b) w soboty wynosi: 4

Szczegóły dotyczące godzin odjazdów z poszczególnych przystanków można znaleźć w rozkładach jazdy zamieszczonych w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Wadowicach.

W najbliższym czasie rozkłady jazdy pojawią się również na przystankach komunikacyjnych.