Pokaz potraw Wielkanocnych

W Wiejskim Domu Kultury w Marcyporębie 25 marca 2012 r. odbył się przegląd potraw Wielkanocnych zorganizowany przez Stowarzyszenie „Nowoczesna gospodyni”. Celem imprezy była promocja małopolskich zwyczajów wielkanocnych.
Zaproszeni goście oraz widzowie mieli okazję próbować potrawy przygotowane przez KGW oraz zapoznać się z twórczością ludową prezentowaną przez członkinie KGW oraz dzieci miejscowej szkoły. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Wicewojewoda Małopolski Andrzej Harężlak, Członek Zarządu Powiatu Bartosz Kaliński, Wójt Brzeźnicy Bogusław Antos, Wójt Spytkowic Mariusz Krystian oraz Wójt Polanki Wielkiej Mariusz Figura.
Zadanie uzyskało wsparcie z budżetu Powiatu Wadowickiego w ramach realizacji zadania publicznego w dziedzinie kultury.