OŚWIADCZENIE

W związku z ukazaniem się listopadowego numeru „Wiadomości Powiatowych” oświadczam, co następuje:
  – Zdecydowanie potępiam sposób wykonania fotomontażu (z wykorzystaniem zdjęć z ćwiczeń powiatowych na terenie miasta Andrychowa) i sposób przedstawienia postaci na tym fotomontażu, który został zamieszczony na okładce „Wiadomości Powiatowych”.
  – „Wiadomości Powiatowe” nie są miesięcznikiem wydawanym przez Powiat Wadowicki. Ich Wydawcą jest Pan Krzysztof Kopacz, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „Nasza Oficyna Krzysztof Kopacz”. Powiat Wadowicki współpracuje z Wydawcą „Wiadomości Powiatowych” na podstawie umowy nr SON.032.17.2013 z dnia 2 stycznia 2013 r. na umieszczanie w wydawanym przez Wydawcę miesięczniku informacji przygotowanych przez Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu. Umowa została zawarta na okres od 2 stycznia 2013 r. do 31 grudnia 2013 r.
  – W świetle powyższej publikacji rozważę, czy kontynuować w przyszłości współpracę z Wydawcą ww. miesięcznika.

Starosta Wadowicki
/-/ Jacek Jończyk

Wadowice, dnia 12 listopada 2013 r.