Konkurs na „Pamiętnik Kulturalny”

Wadowickie Centrum Kultury pragnie lepiej poznać kulturalne potrzeby mieszkańców. W ramach projektu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne” ogłasza konkurs na „Pamiętnik Kulturalny”. Do wygrania roczny karnet na wydarzenia kulturalne organizowane przez WCK!
W ramach projektu „Dom Kultury +” organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury, WCK dąży do tego, aby jak najlepiej dowiedzieć się, czego potrzebują mieszkańcy naszej gminy – po to, aby działać lepiej i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wobec kultury.
Organizujemy już „Otwarte Czwartki”, gdzie w każdy czwartek czerwca od godziny 17:00 do 20:00 przy herbacie i kawie zapraszamy wszystkich do rozmowy o kulturze w Restauracji "Ogrodowa". Na pierwszym spotkaniu udało nam się zyskać wiele interesujących spostrzeżeń, opinii i kulturalnych marzeń mieszkańców. Teraz organizujemy także konkurs na „Pamiętnik Kulturalny”, czyli coś wyjątkowego – to bowiem pamiętnik służący do opisywania swojego życia w kulturze, swoich marzeń z nią związanych oraz podzielenia się radosną twórczością! – mówią pracownicy WCK.
Pamiętnik przeznaczony jest do relacjonowania wydarzeń, w których uczestniczono lub będzie się uczestniczyć. Wszystkie wypełnione i złożone w sekretariacie WCK pamiętniki wezmą potem udział w konkursie, którego nagrodą będzie roczny karnet na wszelkie wydarzenia kulturalne organizowane przez WCK (z wyłączeniem kina)! Oceniania będzie „wydajność” wypełnienia pamiętnika, kreatywność oraz szczerość wypowiedzi.
Specjalny szablon pamiętnika do wypełnienia można już odebrać w sekretariacie WCK oraz w restauracji „Ogrodowa”.
Termin składania wypełnionych "Pamiętników…" mija 7 lipca. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi natomiast 15 lipca.
Pracownicy WCK zapraszają do podzielenia się swoimi kulturalnymi marzeniami!