Kolejny sukces Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie

Martyna Koloch, wychowanka Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie została laureatką nagrody głównej konkursu plastycznego organizowanego w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.
18 września  w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się finał XIII-ej edycji ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Inicjatorem i koordynatorem tego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych z Poznania oraz fundacja „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Kampanii od początku patronują instytucje państwowe: Ministerstwo Edukacji Narodowej,  Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Komenda Główna Policji. Na uroczystości finałowej zgromadzili się laureaci nagród głównych w konkursach kampanijnych, ich rodziny, nauczyciele oraz przedstawiciele samorządów z różnych stron Polski. Z tysiąca prac, które napłynęły z całej Polski na konkursy kampanijne nagrodzono  14 prac z Gminy Andrychów (aż cztery nagrodzone prace, należą do wychowanków Ogniska). Szczególnym osiągnięciem może pochwalić się Martyna Koloch, która za pracę w konkursie plastycznym „Na tropie piękna” zdobyła nagrodę główną – wręczoną  podczas uroczystości finałowej w Warszawie.
Działalność Ogniska finansowana jest ze środków Powiatu Wadowickiego oraz Gminy Andrychów.

Fot.: OPP w Andrychowie.