Wynik przetargu NBI 343-14/08 z dnia 29.05.2008r. na wycenę nieruchomości stanowiących własność: Powiatu Wadowickiego, Gminy Spytkowice, Skarbu Państwa wg 2 zadań

Wadowice, dnia 29.05.2008r.

NBI 343-14/08

Dotyczy: „Wycena nieruchomości stanowiących własność: Powiatu Wadowickiego, Gminy Spytkowice, Skarbu Państwa wg 2 zadań w miejscowościach: Zadanie nr A – Bęczyn (gmina Brzeźnica), Bachowice, Spytkowice, Miejsce (gmina Spytkowice), Stanisław Górny (gmina Wadowice), Andrychów, Roczyny (gmina Andrychów), Przybradz (gmina Wieprz);Zadanie nr B – Barwałd Dolny (gmina Wadowice), Barwałd Średni (gmina Kalwaria Zebrzydowska), Klecza Dolna, Klecza Górna (gmina Wadowice), Chocznia, Jaroszowice, miasto Wadowice (gmina Wadowice).”

Wynik przetargu

Starostwo Powiatowe w Wadowicach działając zgodnie z art. 92 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku (tekst jednolity Dz. U. z 2007r. Nr 223, poz. 1655) Prawo zamówień publicznych, informuje, że w  postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na „wycena nieruchomości stanowiących własność: Powiatu Wadowickiego, Gminy Spytkowice, Skarbu Państwa wg 2 zadań w miejscowościach:
Zadanie nr A – Bęczyn (gmina Brzeźnica), Bachowice, Spytkowice, Miejsce (gmina Spytkowice), Stanisław Górny (gmina Wadowice), Andrychów, Roczyny (gmina Andrychów), Przybradz (gmina Wieprz);Zadanie nr B – Barwałd Dolny (gmina Wadowice), Barwałd Średni (gmina Kalwaria Zebrzydowska), Klecza Dolna, Klecza Górna (gmina Wadowice), Chocznia, Jaroszowice, miasto Wadowice (gmina Wadowice)”, złożono następujące oferty nie podlegające odrzuceniu:

Nr oferty Nazwa Wykonawcy
/ siedziba, adres firmy/
Liczba punktów przyznana ofercie-
/kryterium cena- 100%
1 ABM Wycena Nieruchomości Projektowanie Architektoniczne, Anna i Bartosz Michalscy s.c.
ul. Lipowa 65, 44-100 Gliwice
2  „WYC-DOR-TE” Wycena, Doradztwo Techniczne inż. Leszek Podolski
P.H.U „ALLCAN” mgr Józef Wilczak
ul. Armii Krajowej 93, 30-150 Kraków
Za najkorzystniejszą ofertę została uznana oferta nr 2 złożona przez:
„WYC-DOR-TE” Wycena, Doradztwo Techniczne
inż. Leszek Podolski
za cenę 15.781,00 zł /brutto/

W/w oferta spełnia wszystkie warunki zawarte w specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz jest ofertą najkorzystniejszą w rozumieniu zapisów specyfikacji istotnych warunków zamówienia, gdyż uzyskała najwyższą ilość punktów wg kryterium „cena 100%” tj. 100,00 pkt.
Zamawiający nie wykluczył z postępowania żadnego z wykonawców.
Zamawiający nie odrzucił z postępowania żadnej z ofert.

Nr oferty Nazwa Wykonawcy
/ siedziba, adres firmy/
Liczba punktów przyznana ofercie-
/kryterium cena- 100%
ul. Lipowa 65, 44-100 Gliwice
 2 „WYC-DOR-TE” Wycena, Doradztwo Techniczne inż. Leszek Podolski
 3 P.H.U „ALLCAN” mgr Józef Wilczak
ul. Armii Krajowej 93, 30-150 Kraków
Za najkorzystniejszą ofertę została uznana oferta nr 3 złożona przez:
P.H.U „ALLCAN” mgr Józef Wilczak
ul. Armii Krajowej 93
za cenę 15.646,50 zł/brutto/

W/w oferta spełnia wszystkie warunki zawarte w specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz  jest ofertą najkorzystniejszą w rozumieniu zapisów specyfikacji istotnych warunków zamówienia, gdyż uzyskała najwyższą ilość punktów wg kryterium „cena 100%” tj. 100,00 pkt.
Zamawiający  nie wykluczył z postępowania żadnego z wykonawców.
Zamawiający  nie odrzucił  z postępowania żadnej z ofert.

Jednocześnie informujemy, że na czynności Zamawiającego przysługują Państwu środki ochrony prawnej przewidziane w dziale VI rozdział II ustawy Prawo zamówień publicznych.
Termin podpisania umowy zostanie uzgodniony z wyłonionymi Wykonawcami w terminie nie krótszym niż 7 dni od dnia przekazania zawiadomienia o wyborze oferty.

Dziękujemy Wykonawcom za złożone w niniejszym postępowaniu oferty. Prosimy o potwierdzenie odbioru  czytelnego niniejszego pisma faksem na numer telefonu 033/ 823-24-33 lub 033/ 873-42-49. W razie braku wyraźnego potwierdzenia z Państwa strony w postępowaniu dowodowym Zamawiający przedłoży dowód nadania faksu.