Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych
Szanowni Nauczyciele i Rodzice
Drodzy Uczniowie

Przed nami kolejny rok szkolny, rok pełen wyzwań, z jakimi do tej pory nikt z nas nie miał do czynienia, a którym wspólnie musimy stawić czoła.
Mamy nadzieję, że będzie to czas nie tylko wytężonej nauki i pracy, ale także poszukiwania własnych dróg rozwoju, ciekawych doświadczeń, zdobywania nowych umiejętności i rozwijania zainteresowań.
Wszystkim Uczniom życzymy wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów, radości z sukcesów szkolnych oraz przyjemności z odkrywania wiedzy.
Nauczycielom oraz Pracownikom oświaty życzymy, by rozpoczynający się rok szkolny 2020/2021 był okresem pomyślnej współpracy, wzajemnej życzliwości oraz obfitował w liczne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze. Niech podejmowany trud stanie się dla Państwa źródłem zadowolenia oraz radości i wdzięczności uczniów.
Rodzicom życzymy wytrwałości we wspieraniu talentów i zainteresowań swoich dzieci oraz konsekwencji w ich wychowaniu.
Niech szkoła będzie dla Państwa miejscem bezpiecznym, otwartym i przyjaznym. Wszystkim życzymy zdrowia oraz wszelkiej pomyślności, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Przewodnicząca Rady Powiatu – Zofia Kaczyńska

Starosta Wadowicki – Eugeniusz Kurdas