Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Drodzy Strażacy,
z okazji Waszego Święta wszystkim strażakom, pracownikom Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Wadowicach a także druhom i druhnom z jednostek ochotniczych straży pożarnych działających na terenie naszego powiatu przekazujemy najserdeczniejsze życzenia.
Dziękujemy za codzienną ofiarność i gotowość do niesienia pomocy, za zaangażowanie w funkcjonowanie Waszych jednostek oraz w życie lokalnej społeczności. Dziękujemy, że każdego dnia z najwyższym poświęceniem wypełniacie Państwo swoje obowiązki. Niech zawsze przyświecają Wam idee czerpane bezpośrednio od patrona strażaków, św. Floriana.
Życzymy Wam bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia, szczęścia, pomyślności w życiu osobistym. Niech podejmowane działa i służba drugiemu człowiekowi będą zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.
Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach Zofia Kaczyńska
Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas