Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Z okazji przypadającego dzisiaj Dnia Samorządowca składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim osobom, które współtworzyły i współtworzą samorząd.

Dzień Samorządu Terytorialnego to święto obchodzone na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych w Polsce, które odbyły się 27 maja 1990 r. Od tego dnia rozpoczęto z mozołem budowanie Polski samorządowej – tej najbliższej ludziom i ich problemom. W dużej mierze to właśnie dzięki samorządom w naszej ojczyźnie zaszły tak wielkie, pozytywne zmiany, napawające radością i dumą.

Wszystkim osobom związanym z samorządem pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: wytrwałości w realizacji zadań samorządowych i satysfakcji z efektów podejmowanych działań. Życzymy dużo sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, zdrowia, energii, a także wytrwałości i wielu pomysłów, które przyczynią się do rozwoju naszego powiatu.

Przewodnicząca Rady Powiatu – Zofia Kaczyńska
Starosta Wadowicki – Eugeniusz Kurdas