Życzenia z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego

Z okazji przypadającego dzisiaj  Dnia Ratownictwa Medycznego pragniemy podziękować wszystkim Ratownikom i Ratowniczkom Medycznym, Lekarzom i Pielęgniarkom oraz Dyspozytorom Medycznym  pracującym na terenie naszego powiatu za poświęcenie, z jakim wypełniają swoje codzienne obowiązki.

Dziękujemy za podejmowanie odpowiedzialnych działań na rzecz ratowania zdrowia i życia człowieka. Dziękujemy, że każdego dnia z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem jesteście gotowi walczyć o drugiego człowieka. Dziękujemy za Waszą odwagę, empatię i profesjonalizm, z jakimi pełnicie swoją służbę.

W dniu Waszego święta życzymy wszystkim ratownikom samych udanych akcji ratunkowych, a także dużo sił, zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach Zofia Kaczyńska

Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas