Zapraszamy na spotkanie z Doradcą Energetycznym w Mucharzu

Starostwo Powiatowe w Wadowicach zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne dla mieszkańców powiatu wadowickiego, dotyczące możliwości uzyskania dofinansowań do odnawialnych źródeł energii. Tym razem odbędzie się ono 6 czerwca br. (najbliższy poniedziałek) o godz. 17.30 w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu (Mucharz 226).

Tematem spotkania będzie możliwość uzyskania dofinansowań do odnawialnych źródeł energii. Poprowadzi je pani Katarzyna Bryzek – Główny Specjalista – Doradca Energetyczny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Spotkanie będzie poprowadzone w formie ogólnego zebrania informacyjnego dla wszystkich uczestników, po którym zostaną przeprowadzone indywidualne konsultacje dla osób zainteresowanych ww. programami.
Spotkanie organizowane w ramach kampanii informacyjno-edukacyjna realizowanej w ramach projektu LIFE IP EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimat i Energii dla województwa małopolskiego” LIFE IP EKOMAŁOPOLSKA / LIFE 19 IPC/ PL/000005.