Zakończenie roku szkolnego dla maturzystów

W dniu 26 kwietnia 2013 r. uczniowie maturalnych klas we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych na terenie Powiatu Wadowickiego uroczyście zakończyli rok szkolny. Uczniów pożegnali: Starosta Wadowicki Jacek Jończyk, Wicestarosta Marta Królik oraz Kierownik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Jolanta Król, przekazując życzenia powodzenia w trakcie egzaminów dojrzałości.
Tego dnia zaproszeni goście, dyrektorzy szkół oraz pedagodzy życzyli wszystkim abiturientom szkół Powiatu Wadowickiego powodzenia na dalszych etapach edukacji oraz wyrazili swoje przekonanie, że wszyscy z 1 453 tegorocznych maturzystów podtrzymają świetną passę placówek powiatowych i uzyskają bardzo dobre wyniki na egzaminach maturalnych.
Na uroczystościach we wszystkich szkołach panowała podniosła atmosfera, o którą zadbali również uczniowie młodszych klas przygotowując programy artystyczne.
Nakładające się godziny uroczystości szkolnych nie pozwoliły przedstawicielom samorządu powiatowego wziąć udział we wszystkich akademiach. Dlatego tą drogą władze powiatu kierują do wszystkich tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych najserdeczniejsze życzenia.