Wigilia Powiatowa

Uroczysta, świąteczna atmosfera panowała w Zespole Szkół Nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wadowicach na Powiatowym Spotkaniu Wigilijnym jakie miało miejsce 21 grudnia 2011 r.
W spotkaniu udział wzięli Członkowie Zarządu, Radni Powiatowi, przedstawiciele samorządów gminnych, przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej i służb powiatowych, dyrektorzy powiatowych jednostek organizacyjnych oraz kierownicy wydziałów Starostwa. Starosta Wadowicki składając zebranym życzenia, podziękował za dotychczasową współpracę. Podziękował również gospodarzowi spotkania Dyrektor Jolancie Satławie za wspaniałą organizację. Wśród składanych  życzeń przewijała się troska o dobro powiatu.
Goście zasiedli przy odświętnie udekorowanych stołach, nad którymi unosiły się słowa kolęd śpiewanych wspólnie przez zaproszonych gości.
O atmosferę tego wieczoru zadbali uczniowie ZS Nr 3 przygotowując koncert kolęd, przypomnieli oni również znaczenie wielu zwyczajów bożonarodzeniowych.