Przetarg na czwarty podetap rozbudowy Szpitala rozstrzygnięty

W dniu 18 sierpnia 2014 r. rozstrzygnięto przetarg nieograniczony na rozbudowę Szpitala Powiatowego w Wadowicach o Pawilon Łóżkowy „E” I Etap, Podetap Czwarty. Wpłynęło 9 ofert, z których najkorzystniejszą okazała się oferta firmy ERBUD S.A. z Warszawy z ceną 13 466 286,68 zł. Firma ERBUD S.A. w Warszawie realizowała także prace w ramach II podetapu rozbudowy szpitala, które zakończono w listopadzie 2013 r.
Przypominamy, iż przetarg na rozbudowę Szpitala Powiatowego w Wadowicach o Pawilon Łóżkowy „E” I Etap, Podetap Czwarty ogłoszony został 23 maja 2014 r. Obejmuje on prace związane z wykończeniem i uruchomieniem I, II, III kondygnacji Pawilonu E oraz kompleksowe wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji w zakresie pięciu kondygnacji. Termin zakończenia prac wyznaczono na 30 września 2015 r.
W dniu 20 sierpnia 2014 r. wyłonieni zostali także inspektorzy nadzoru nad robotami budowlanymi związanymi z rozbudową Szpitala Powiatowego w Wadowicach o Pawilon Łóżkowy „E” w zakresie czwartego podetapu – I etap, a zostali nimi: Andrzej Burzyński w specjalności konstrukcyjno – budowlanej i drogowej, Piotr Studnicki w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych oraz Stanisław Bajdo w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i energetycznych.
Podpisanie umowy na realizację prac w ramach czwartego podetapu nastąpi po zatwierdzeniu przez Zarząd Powiatu w Wadowicach harmonogramu rzeczowo – finansowego inwestycji opracowanego przez Wykonawcę.