Powiat wadowicki przygotowany do zimy

W dniu 7 listopada 2013 r. w Starostwie Powiatowym w Wadowicach odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, którego tematem był stan przygotowania służb, straży, inspekcji i samorządów do funkcjonowania w ekstremalnych warunkach zimowych. W spotkaniu wzięła udział Wicestarosta – Marta Królik, przedstawiciele służb mundurowych: Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach –  insp. Waldemar Krężel, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Wadowicach – mł. bryg. Paweł Szczepańczyk, a także m.in. Dyrektor Delegatury  w Wadowicach Kuratorium Oświaty w Krakowie – Elżbieta Kowalczyk, Dyrektor PCPR – Barbara Pindel-Polaszek, Zastępca Dyrektora PUP – Andrzej Kipiel, reprezentanci: ZZOZ w Wadowicach, GDDKiA – Rejon Wadowice, Powiatowego Lekarza Weterynarii, Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Dyrektor Zakładu Energetycznego Rejon Wadowice – Wiesław Augustyniak, kierownicy komórek organizacyjnych Starostwa oraz przedstawiciele gmin z terenu naszego powiatu.