Ogólnopolski Rajd Pieszy i Bieg na Groń Jana Pawła II wyróżniony

rajd organizowany przez szkołę w Radoczy wyróżniony

Stowarzyszenie Szkoła dla Regionu – LKS „Orkan” z Radoczy znalazło się w gronie finalistów tegorocznej edycji konkursu „Promowanie i upowszechnianie aktywności fizycznej poprzez wyróżnienie najlepszych projektów realizowanych w środowisku wiejskim”. Finał odbył się w dniach 8-10.12.2023 r. w Ostródzie.

Organizatorzy – Krajowe Zrzeszenie LZS przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki – nagrodzili Ogólnopolski Rajd Pieszy i Bieg na Groń Jana Pawła II, organizowany przez LKS „Orkan” wraz z Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Radoczy. Tegoroczna, już XXIV edycja Rajdu, została najwyżej oceniona na etapie wojewódzkim, a tym samym mogła uczestniczyć w ogólnopolskim finale konkursu. Ostatecznie impreza zajęła XI miejsce w kraju, co jest znaczącym wyróżnieniem dla działaczy Stowarzyszenia, a zarazem nauczycieli ZS CKU w Radoczy. W sportowym podsumowaniu 2023 roku jak i ceremonii wręczania nagród uczestniczyli: Monika Smaza, Joanna Galus, Włodzimierz Mamoń i Grzegorz Rossochacki.

Pomysłodawcom i organizatorom Rajdu serdecznie gratujemy! Sukces tej imprezy cieszy nas tym bardziej, bo co roku Powiat Wadowicki dokłada swoją cegiełkę do jej organizacji!:)

Ogólnopolski Rajd Pieszy i Bieg na Groń Jana Pawła II wyróżniony