Mityng kolarski w Wadowicach

Uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną oraz podopieczni domów pomocy społecznej  rywalizowali 19 kwietnia 2012 r. w Powiatowym i Regionalnym Mityngu w Kolarstwie pod Honorowym Patronatem Zarządu Powiatu Wadowickiego.
Zawody uroczyście otworzyli  Członek Zarządu Powiatu Ireneusz Cholewa oraz wizytator Kuratorium Oświaty Zygmunt Ormaniec. Do rywalizacji przystąpiło 58 zawodników reprezentujących 10 placówek: szkoły dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną z Wadowic, Kaczyny, Kęt, Makowa Podhalańskiego, Bielska oraz Żywca, a także domy pomocy społecznej z Wadowic, Bobrka, Drogomyśla i Pogórza. Na stadionie MKS „Skawa” w Wadowicach rozegrano wyścigi na 500 m i 1 km i rozdano 27 kompletów medali.
Impreza mogła się odbyć m.in. dzięki wsparciu Zarządu Powiatu Wadowickiego.
foto: organizator