Mapy osuwisk i terenów zagrożonych ruchami masowymi ziemi

Geolog Powiatowy Starostwa Powiatowego w Wadowicach podaje do wiadomości, iż jest w posiadaniu map osuwisk i terenów zagrożonych ruchami masowymi ziemi w skali 1 : 10 000, w wersji papierowej oraz elektronicznej (pliki tiff), wykonanymi przez Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie w ramach realizowanego projektu SOPO – Systemu Osłony Przeciwosuwiskowej.

Przedmiotowe mapy obejmują tereny wszystkich gmin Powiatu Wadowickiego, z wyjątkiem gmin Mucharz, Lanckorona i Brzeźnica. Brakujące arkusze będą przekazywane sukcesywnie w późniejszych terminach.

Istnieje możliwość osobistego skorzystania z powyższych informacji w dniach wtorek i środa w godzinach od 7.30 – 15.30 oraz czwartek w godzinach od 7.30 – 11.30, na piśmie lub e-mail biuro@powiatwadowicki.pl