Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

W dniu 11 marca 2013 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyła się powiatowa eliminacja XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży organizowanego pod hasłem: „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”.  Prace oceniane były w 4 kategoriach: klasy I – III szkół podstawowych, klasy IV – VI szkół podstawowych, gimnazja oraz uczniowie i wychowankowie świetlic terapeutycznych, ośrodków terapii zajęciowej i ośrodków szkolno-wychowawczych. Komisja konkursowa, w skład której weszli przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej, Delegatury Kuratorium Oświaty w Wadowicach, Drukarni Scal-Bis w Tomicach oraz Starostwa Powiatowego w Wadowicach, wyłoniła najlepsze 22 prace, które zostaną zgłoszone do wojewódzkiego szczebla konkursu. Etap powiatowy konkursu zorganizował Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego w Wadowicach.