Konferencja Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie

Starosta Wadowicki serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu dotyczącym możliwości skorzystania ze środków finansowych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Konferencja poświęcona będzie tematyce zasad udzielania i umarzania pożyczek oraz trybu i zasad udzielania i rozliczania dotacji.

Konferencja odbędzie się w dniu 15 lutego 2012 r. o godz. 10:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wadowicach,  ul. Mickiewicza 24.

Spotkanie prowadzone będzie przez przedstawicieli Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Osoba do kontaktu: Wydział Środowiska, p. Monika Nowak, tel. 33 8734289