Kolejne szkolenia zakończone

Urzędnicy Starostwa Powiatowego w Wadowicach podnieśli swoje kompetencje poprzez udział w kolejnych szkoleniach realizowanych w ramach projektu „Jakość w urzędzie – wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO 9001:2009”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego i Budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet V – Dobre rządzenie, Działanie 5.2 – Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej.
W ostatnim okresie odbyły się szkolenia ogólne i specjalistyczne z zakresu kodeksu postępowania administracyjnego, prawa administracyjnego, ochrony środowiska i prawa zamówień publicznych.
Głównym celem realizowanego projektu jest podniesienie jakości usług świadczonych przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach. Jednym z jego efektów było otrzymanie przez Starostwo w dniu 21 listopada 2011 r. certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001:2009.
 Wartość projektu to 1 088 152,20 zł, z czego dofinansowanie wynosi 973 432,20 zł. Na kwotę dofinansowania składa się: 924 929,37 zł – płatność ze środków europejskich oraz 48 502,83 zł – dotacja celowa z budżetu krajowego. Wkład własny Powiatu w wysokości 114 720 zł  został poniesiony w postaci oddelegowania urzędników na szkolenia.