Jubileusz w rodzinnej atmosferze

27 października 2015 roku odbyły się obchody 15 – lecia istnienia Środowiskowego Domu Samopomocy im bł. Matki Teresy z Kalkuty w Wadowicach oraz 10 – lecia Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii ADIUTARE. To dwie mocno związane ze sobą instytucje, które świadczą pomoc osobom po kryzysach psychicznych na terenie powiatu wadowickiego. Uroczystość rozpoczęła msza św. w Bazylice Ofiarowania NMP w Wadowicach, a dalsze obchody zorganizowano w Wadowickim Centrum Kultury.
Obecny był m.in. Senator RP Andrzej Pająk. Starostwo Powiatowe reprezentował Wicestarosta Wadowicki Andrzej Górecki.
Podczas spotkania uhonorowano osoby, które przyczyniły się do powstania i rozwoju Domu oraz Stowarzyszenia, padło wiele podziękowań i serdecznych życzeń. Na sali panowała miła, rodzinna atmosfera.

Dużo ciepłych słów, gratulacje, podziękowania, występy artystyczne i oczywiście jubileuszowy tort:-) Dzisiaj w…

Posted by Powiat Wadowicki on 27 październik 2015