Jasełka w Kalwarii Zebrzydowskiej

Uczniowie – aktorzy ze Szkolnego Koła Teatralnego „Szpila”, działającego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kalwarii Zebrzydowskiej wystawili w dniu 10.01.2013 r. jasełka zatytułowane „Cud świętej nocy”.
Przedstawienie przygotowała, tak jak co roku, Agata Dąbrowska-Tyrpa, a scenografię wykonali nauczyciele, wychowawcy oraz uczniowie Ośrodka. Po jasełkach miała miejsce zabawa karnawałowa z kotylionami, przygotowana przez Annę Kurpiel.
Jasełka obejrzeli zaproszeni rodzice i wychowankowie oraz liczni goście, m.in. Wiceburmistrz Miasta i Gminy Kalwaria Zebrzydowska – Halina Cimer, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Promocji Rady Powiatu w Wadowicach – Marek Cimer, Proboszcz Parafii pw. św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej – ks. Wiesław Cygan, dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych: Barbara Pająk i Piotr Janusiewicz, wolontariusze z Wyższego Seminarium Duchownego O.O. Bernardynów oraz zaprzyjaźniona młodzież z ZS im. W. Witosa z Suchej Beskidzkiej wraz z opiekunami.