Informacja dla mieszkańców Gminy Wadowice w sprawie budowy chodnika na drodze powiatowej nr 1731K Stryszów – Klecza

Zgodnie z decyzją Zarządu Powiatu w Wadowicach o przyjęciu do realizacji na 2017 rok zadań na terenie Gminy Wadowice, Wydział Dróg Powiatowych Starostwa Powiatowego w Wadowicach czyni obecnie starania celem skompletowania dokumentacji stanowiącej podstawę do wykonania prac związanych z budową chodnika dla pieszych wraz z poprawą odwodnienia w ciągu drogi powiatowej nr 1731K Stryszów – Klecza.

W terminie do dnia 11.09.2017 roku uzupełnione zostaną przez projektanta dokumenty dotyczące operatu wodnoprawnego stanowiącego podstawę do wydania pozwolenia wodnoprawnego na realizację przedmiotowego zadania.

Po wydaniu pozytywnej decyzji Starosty Bielskiego możliwe będzie dokonanie skutecznego zgłoszenia, którego uzyskanie jest niezbędne celem realizacji przedmiotowego zadania przez Powiat Wadowicki jeszcze w bieżącym roku.