Informacja dla klientów Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wadowicach

W związku z reorganizacją bazy laboratoryjnej Inspekcji Sanitarnej województwa małopolskiego Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wadowicach informuje, że od dnia 01.02.2014 r. badania na nosicielstwo wykonuje Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Krakowie – Oddział Laboratoryjny Zamiejscowy w Wadowicach. W celu umożliwienia mieszkańcom dostarczania próbek na terenie swojego powiatu, uruchomiono punkty przyjęć w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wadowicach w następujących dniach: poniedziałek, wtorek, środa w godzinach od 8:00 do 10:00. Warunkiem przyjęcia materiału do badań jest posiadanie przez klienta dowodu uiszczenia opłaty w wysokości 90,00 zł. Opłaty należy dokonać przelewem na konto Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie nr: 85 1010 1270 0037 0822 3100 0000. W treści przelewu należy koniecznie podać imię i nazwisko osoby, której badanie dotyczy. Chęć otrzymania faktury należy zgłosić przy składaniu materiału do badań, w przeciwnym wypadku przy odbiorze wyników zostanie przekazany paragon fiskalny.