Działają już od 30 lat!

To był piękny jubileusz. We wtorek (30.01.2024 r.) pod honorowym patronatem Zarządu Powiatu w Wadowicach w kęckiej filii Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kaczynie zorganizowano uroczystość 30-lecia istnienia placówki. Na wydarzenie przybyli liczni goście, w tym absolwenci, rodzice i przyjaciele szkoły.

Filia działa w Domu Katechetycznym parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uczą się w niej dzieci m.in. z gmin Andrychów i Kęty. Organem prowadzącym jest Powiat Wadowicki a szkoła działa w strukturach SOSW w Kaczynie. – Dziękujemy Zarządowi Powiatu w Wadowicach za wsparcie finansowe a rodzicom, nauczycielom, pracownikom (także emerytowanym) oraz proboszczowi parafii NSPJ w Kętach za organizację jubileuszu i żmudną pracę przygotowawczą, która pozwoliła szczegółowo pokazać osiągnięcia uczniów i absolwentów w minionych 30 latach – napisała Barbara Gizicka, dyrektor SOSW w Kaczynie w nadesłanej informacji. Dołączamy się do tych słów wdzięczności!

Działają już od 30 lat!